IV Bieg bez barier

BEZBARIER4Zapraszamy wszystkie osoby niepełnosprawne ruchowo, niesłyszące, niewidome oraz opiekunów tych osób na „IV Raciborski Bieg Bez Barier dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów" na dystansach: 5 km. (wokół stadionu OSiR) Nordic Walking, Bieg - dorośli oraz  400m - pozostali uczestnicy (przejazd wózkiem, marszobieg, styl dowolny). Dla dzieci przewidziano specjalny bieg na dystansie 800 m. ( 2 okrążenia stadionu). Bieg odbędzie się 25 maja 2019r. na Stadionie OSiR w Raciborzu. Maksymalna ilość uczestników (100 osób). Decyduje kolejność zgłoszeń. (Lista zamknięta - osiągnęliśmy maximum). Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w biegu. Styl w jakim pokonamy trasę jest nieistotny. Liczy się udział. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale i atrakcyjne nagrody. Zbiórka uczestników o godz. 10.00 na Stadionie OSiR w Raciborzu przy ul. Zamkowej. Start o godz. 11.00. Rejestracja zgłoszeń odbywa się poprzez wysłanie imienia i nazwiska, nr telefonu lub e-mail'a, rozmiaru koszulki, czy poruszają sie na wózkui, w jakim biegu zamierzają wystartować, Stowarzyszenia (jeśli są podopiecznymi)- które reprezentują oraz rodzaju niepełnosprawności,  na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. pod nr tel. 693 155 095 lub 734 091 511 . Zgłoszeń należy dokonać do dnia 10 maja 2019 r.


Dofinansowano z dotacji Miasta Racibórz


Zadeklarowanie udziału w Biegu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu biegu.

     Administratorem Państwa danych osobowych zbieranych i przetwarzanych przy rejestracji "Biegu bez barier" i wyącznie w celu organizacji biegu jest Prezes Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Integracji "Podaj Rękę" z siedzibą w Raciborzu, Plac Stefana Okrzei 4, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W sprawach związanych z Państwa danymi osobowymi należy kontaktować się bezpośrenio z Prezesem Stowarzyszenia.                   Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych na stronie www.niepelnosprawni.raciborz.com.pl - rodo

Regulamin poniżej.

Regulamin

1. Nazwa biegu – IV Raciborski Bieg Bez Barier.

2. Data przeprowadzenia – 25.05.2019 r. (sobota).

3. Typ biegu – marsz, nordic walking, przejazd wózkiem, marszobieg, styl dowolny.

4. Cel imprezy:
- integracja osób niepełnosprawnych,
- propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia,
- popularyzacja sportu niepełnosprawnych oraz rehabilitacja poprzez sport.

5. Miejsce:
- Racibórz, Stadionie OSiR w Raciborzu przy ul. Zamkowej
- Biuro zawodów, przebieralnie i przechowalnia bagaży mieścić się będą na terenie Stadionu.

6. Zbiórka uczestników – godz. 10.00. Godzina startu: 11.00Stadionie OSiR w Raciborzu przy ul. Zamkowej

7. Organizator:
- Stowarzyszenie na Rzecz Integracji „ Podaj Rękę",

8. Współorganizatorzy:
- Ośrodek Sportu i Rekreacji Racibórz Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Zamkowa 4, 47-400 Racibórz,
- Miasto Racibórz,
- Starostwo Powiatowe w Raciborzu,

9. Warunkiem startu jest podpisanie oświadczenia o zdolności do udziału w biegu, przez uczestnika lub opiekuna prawnego w przypadku osoby niepełnoletniej lub ubezwłasnowolnionej. W biegu mogą startować osoby ze wszystkimi rodzajami niepełnosprawności, osoby niepełnosprawne z opiekunami.

10. Zgłoszenia – Rejestracja zgłoszeń odbywa się poprzez wysłanie imienia i nazwiska na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   lub tel. pod nr tel. 693 155 095 lub 734 091 511 do dnia 10 maja 2019 r.

11. Dystans i kategorie:
- 5 km NW -open,
- 400 m - osoby na wózkach inwalidzkichi mające problemy w poruszaniu się,                   

- 800 m - dzieci.

12. Nagrody i wyróżnienia:
Wszyscy uczestnicy otrzymują medale pamiątkowe i nagrody.

13. Zakończenie imprezy i ogłoszenie wyników - Stadionie OSiR w Raciborzu przy ul. Zamkowej.

14. Uwagi końcowe:
a) Za ubezpieczenie uczestników odpowiedzialne są macierzyste kluby, stowarzyszenia, organizacje, rodzice lub opiekunowie prawni zgłaszających zawodników do zawodów.
b) Przyjęcie numeru startowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu biegu.
3 loga