2019 - Mam świadomość

doczepka  Zapraszamy wszystkie osoby niepełnosprawne oraz osoby w wieku senioralnym do skorzystania z "pomocy informacyjnej"  na temat zdrowia i jego profilaktyki, diety, aktywności fizycznej oraz zdobycia wiedzy z zakresu ulg, uprawnień, bądź też praw nam przysługujących, jak również na ciążących na nas obowiązkach. Zapraszamy również towarzysko. Wszystko to dzięki realizacji zadania "Mam świadomość" w 2019r.

 

 

       Mieć świadomość naszego ciała i umysłu to chyba najistotniejsza sprawa     w naszym życiu.
Szybkie tempo życia, nadmiar obowiązków, ciężka praca, brak odpowiedniej wiedzy, siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej oraz źle zbilansowana dieta – wszystko to sprawia, że często zapominamy zadbać o swoje zdrowie, od którego przecież zależy cała aktywność i wydajność organizmu. Nie zapominajcie o tym!!

      Świadomość obywatelska stoi, nie tylko w Raciborzu ale również w całej Polsce na bardzo niskim poziomie.
Należy pracować nad poprawą naszej świadomości.  Szczególnie ważne jest podnoszenie świadomości wśród osób najsłabszych oraz mających ograniczone możliwości podnoszenie swojej wiedzy na temat ulg, uprawnień, praw nam przysługujących ale i obowiązków jakie powinny na nas spoczywać. Przyjdź do nas pomożemy Ci zrozumięć zasady, które panują w Naszym Świecie!

                                                                ***

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom osób niepełnosprawnych oraz osób w wieku senioralnym - mieszkańców Raciborza - przygotowaliśmy "komplet informacji" , które z pewnością okażą się pomocne żebyśmy wszyscy ... mogli zdrowo i spokojnie żyć.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Informacje na nurtujące nas problemy można uzyskać:

  • za pośrednictwem infolinii telefonicznej codziennie (od pon. do piątku) od 12.00 do 18.00 pod nr tel. 693 155 095
  • poprzez bezpośredni kontakt z adresatami zadania na spotkaniach informacyjnych w każdy czwartek od 17.00 do 19.00 w siedzibie PZG Koło Racibórz - Plac Wolności 12/1 w Raciborzu
  • Radio – informatorco drugą niedzielę o 21.05 w Radio Vanessa na 100,3 FM
  • e-mail – pomoc o każdej porze, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dofinansowano z dotacji Miasta Racibórz

doczepka