Zaproszenie na konferencję

    Logo Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego W związku z Metropolitarnym Świętem Rodziny przekazujemy Państwu Zaproszenie Wojewody Śląskiego Pana Jarosława Wieczorka na konferencję pt. „W trosce o rodzinę z osobą z niepełnosprawnością” z udziałem Pana Stanisława Szweda Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rodziny. Pracy, i Polityki Społecznej oraz Jakuba Chełstowskiego Marszałka Województwa Śląskiego.

Zaproszenie skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych jak również przedstawicieli podmiotów działających na rzecz osób z niepełnosprawnością funkcjonujących na naszym terenie.

Konferencja odbędzie się 20 maja 2019r. w godzinach 10.30 – 12.30 w gmachu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach, ul. Jagielońska 25, w Sali Marmurowej. Rejestracja uczestników od godziny 10.00 do 10.30.

Osoby , które wezmą udział w konferencji proszone są o potwierdzenie udziału ( wraz z wskazaniem liczby osób, w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich) w terminie do 15 maja 2019 r. na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Telefon kontaktowy 32 20 77 263.

Szczegółowy program w załączeniu. OTWÓRZ.

Maria Chroszcz

Dyrektor

Wydziału Rodziny i Polityki Społecznej