Portal sportowy

Na stronie http://sport-on.info/ działa Ogólnopolski Portal Sportu Osób Niepełnosprawnych. Zapoznać się tu można, między innymi, z grafikiem wydarzeń spotrowych w obrębie różnorodnych dyscyplin, które uprawiać mogą osoby niepełnosprawne. Polecam! 

Sekcje sportowe Osób Niepełnosprawnych - Start Katowice

SPORTNa poniższej stronie internetowej znaleźć można informacje o działających w naszym regionie sekcjach sportowych, w których rywalizować mogą osoby niepełnosprawne:

Start Katowice

Uprawiać można, m. in., podnoszenie ciężarów, łucznictwo i tenis stołowy.

 

Zachęcam do rozwjania pasji. 

 

Tomasz Drozd

Śląskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Płetwonurków

Przechwytywanie

 

 

.

Na stronie http://www.niepelnosprawni.nurkowie.zabrze.pl/, zapoznać się można   z działalnością i ofertą Śląskiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Płetwonurków.  Stowarzyszenie mieści się w Zabrzu, organizując szkolenia, m. in., w Zakładzie Kąpielowym przy pl. Krakowskim. 

Zapraszamy!

Tomasz

Konferencja szkoleniowo-naukowa

konferencjaW dniach 24-25 października 2014 r. w Górnośląskim Centrum Rehabilitacji im. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach odbędzie się ogólnopolska konferencja naukowo-szkoleniowa pt. „Aktywna Rehabilitacja, Rekreacja i Sport Osób Niepełnosprawnych".

Wydarzenie powinno zainteresować, m.in., lekarzy specjalistów rehabilitacji medycznej oraz osoby niepełnosprawne prowadzące aktywny tryb życia w społeczeństwie.